Juliette Losq, Untitled

514024

JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, olja på duk, 140x205 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9

Juliette Losq, Untitled

Budhistorik (7 bud)
3787736
750
3787727
700
3787723
650
3787720
600
3787509
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.