Berta Maria Svensson oljemålning

514017

BERTA MARIA SVENSSON ((1892-1963l): "Stenar vid havet", signerad samt Berta Maria Svensson, olja på duk, ca 39x39 cm

Fack 14

Budhistorik (6 bud)
3762733
3761789
3762669
1 900
3761789
1 400
3760871

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.