Matthew Draper oljemålning

514014

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Three blankets", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, ca 120x130 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Matthew Draper oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3784272
4 200
3783735
3783734
3783733
3783601
1 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.