Berta Hansson akvarell

514013

BERTA HANSSON (1910-94): Fjällkor Hammerdal, signerad BH, akvarell, ca 15x19 cm

Fack 4

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (15 bud)
3762414
3 200
3762620
3762414
2 400
3762500
3762414

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.