Berta Hansson akvarell

514012

BERTA HANSSON (1910-94), Interiör, "Sågartorp", signerad BH, akvarell, ca 13x16 cm

Fack 8

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (15 bud)
3762490
2 400
3762484
3762017
3762017
1 700
3762194
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.