Ringar brosch kedjor

514011

RINGAR, 4 st., 18 k guld, vikt ca 13 g, RINGAR, 5 st., 14 k guld, delvis med stenar, vikt ca 8,5 g, SKJORTKNAPPAR, 1 par, PIN, BROSCH, HÄNGEN, KEDJOR, mm, delvis guld

Skador, lagningar, en ring uppklippt

Guld/Smycken

Ringar brosch kedjor

Budhistorik (2 bud)

3764348
3 800
3760175
3 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.