Äldre gravyrer

514010

ÄLDRE GRAVYRER, 1700/1800-tal, senare avdrag, i mapp, varierande mått

Oramade, delvis med skador

Kundcenter

Äldre gravyrer

Budhistorik (3 bud)

3766320
3762521
950
3750711

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.