Ingrid Nilsson olja

514009

INGRID NILSSON-OLSSON (född 1945), "Blomstergång", signerad Ingrid Nilsson Olsson, olja på duk, 50x61 cm

Fack 28

Ingrid Nilsson olja

Budhistorik (27 bud)
3765750
4 600
3766131
4 400
3765750
4 200
3766129
3765750
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.