Ulf Greder färglitografi

514006

ULF GREDER (född 1949): "Place S:t Claire", signerad Ulf Greder, 282/360, färglitografi, ca 87x75 cm

Rum 9

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (29 bud)
3762042
3 600
3761452
3 400
3759570
3 200
3761451
3759570
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.