Soffbord 1900-talets mitt palisander

514005

SOFFBORD, 1900-talets mitt, palisanderfanéer, CITES intyg nr 52412-17 medföljer, med utdragbara skivor på kortsidorna, ca 36,5 x 56 cm, höjd ca 48 cm, 147-220x59 cm

Bruksslitage, några mindre repor, fanéerresning

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

3752589
3752588
1 800
3748313
3747535

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.