Ulf Greder färglitografi

514004

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 316/360, färglitografi, ca 83x75 cm

Rum 9

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (23 bud)
3763286
2 800
3763277
2 600
3762818
2 400
3763263
2 400
3762818
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.