Gunnar Nylund bordslampa

514003

GUNNAR NYLUND, bordslampa, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, glaserad chamotte, höjd exkl skärm ca 31 cm

Nagg på fotringen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Gunnar Nylund bordslampa

Budhistorik (7 bud)
3754841
600
3761944
550
3754841
500
3761943
450
3754841

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.