Christina Knall olja

514001

CHRISTINA KNALL (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Christina Knall, daterad 1991 atergo, ca 50x60 cm

Fack 13

Christina Knall olja

Budhistorik (22 bud)
3764852
3 400
3763831
3 200
3764851
3 200
3763831
3763790
2 800

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.