Skulptur alabaster "Spinario"

513992

SKULPTUR, 1800-talets slut, "Törnutdragaren", alabaster, höjd 34 cm

Lagningar

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur alabaster

Budhistorik (3 bud)

3747202
3747200
3747125
1 400

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.