Grafiska blad 18/1900-tal

513990

GRAFISKA BLAD, ca 45 st, 18/1900-tal, konungaporträtt, modeplanscher och landskapsbilder över Sverige resp Norge, delvis handkolorerade, varierande mått, oramade

Smärre skador o fläckar

Monter 1

Grafiska blad 18/1900-tal

Budhistorik (15 bud)
3762511
3757892
3757892
900
3761121
850
3757892

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.