Bordslampor Belysningstema

513985

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, metall, varav en med kupa i glas samt med möjlighet för vägghängning, höjd ca 31 resp 28 cm

Ytslitage

Belysning, Bordslampor, Tema

Bordslampor Belysningstema

Budhistorik (1 bud)

3790259
2018-01-31 19:02:49

2018-01-31 kl 19:12
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.