Byrå NK 1970-tal

513981

BYRÅ, 1970-tal, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, ca 107x46, höjd ca 70 cm, SPEGEL, ca 66,5x66,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Drottninggatan 36, Malmö

Byrå NK 1970-tal

Budhistorik (21 bud)
3767347
5 000
3767345
4 800
3767341
4 600
3767339
4 400
3767333
4 200

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.