Hjälm

513976

HJÄLM, svensk, m/1846 för manskap vid Livregementets dragonkår

slitage och skador

Vapen/Medaljer

Monter 24

Hjälm

Budhistorik (19 bud)
3763254
3763021
2 800
3763253
2 600
3763021
2 400
3762656

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.