Skomakarlampa 1900-talets början

513970

SKOMAKARLAMPA, 1900-talets början, motvikt i mässing, grön glaskupa, höj- och sänkbar, kupans diameter ca 25 cm

Kupa med nagg

Belysning, Taklampor

Rum 13

Budhistorik (17 bud)
3779781
3774276
3770764
950
3768174
900
3770763
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.