Scroll Kina 1900-tal

513966

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 85x50 cm

Delvis släppt från montering

Orientaliskt, Konst

Monter 21

Scroll Kina 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

3760562
3759086
3749194

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.