Rolf Adlercreutz David Bowie London 1970

513949

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945): David Bowie London Maj 1970, pigmentbläckutskrift på bomullspapper, numrerad upplaga 1/30, 29x22 cm

Glaset med några repor

Fotografi

Fack 20

Budhistorik (11 bud)
3760083
2 400
3758281
3756670
1 600
3756403
3749439

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.