Scroll Kina 1900-tal

513948

SCROLL, akvarell, Kina, 1900-tal, motiv av flodlandskap, kalligrafi samt två sigill, ca 102x32 cm

Smärre fläckar

Orientaliskt, Konst

Scroll Kina 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
3760467
19 500
3760372
19 000
3760372
15 500
3760406
15 000
3760372
14 500

Slutpris SEK:
19 500
1 987 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.