John Ostved färgserigrafi "The Hammer"

513945

JOHN OSTVED (född 1957): "The Hammer", föreställande Lemmy Kilmister i Motörhead, signerad J. Ostved, numrerad 1/50, färgserigrafi, 76x62 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

John Ostved färgserigrafi

Budhistorik (3 bud)

3761125
700
3755269
3747974

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.