Kryddhylla Boet

513926

KRYDDHYLLA, "Boet", 1900-talets första hälft, 10 st glasinsatser, ca 88x15 cm

slitage, 2 st burkar saknas lock

Diverse

Rum 11

Kryddhylla Boet

Budhistorik (17 bud)
3759737
3751171
3759736
3751171
950
3759735
900

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.