Scroll Kina 1900-tal

513918

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fåglar, kalligrafi samt sigill, ca 112x38 cm

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Scroll Kina 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
3760556
500
3747171
450
3746884
3746055
3745639

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.