Rikard Lindström oljemålning

513913

RIKARD LINDSTRÖM (1822-1943): Kustmotiv, signerad Richard Lindström, otydlig datering, olja på duk, ca 36x51 cm

Rum 4

Rikard Lindström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3761279
2 400
3761278
3761276
1 800
3761273
1 700
3759431
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.