Byrå rokokostil

513911

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i sten, höjd 80, 89x47,5 cm

Fanérskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå rokokostil

Budhistorik (16 bud)
3761240
3761237
3761234
950
3761232
900
3761228
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.