Santeri Salokivi oljemålning

513901

SANTERI SALOKIVI (Finland, 1866-1940): Kvällssol i skärgården, signerad och daterad S Salokivi -35, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Santeri Salokivi oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3773389
5 000
3773387
4 200
3768967
3765419
2 800
3763420
2 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.