Lars Jonsson färglitografi

513895

LARS JONSSON (född 1952): Morkulla, signerad Lars Jonsson, 132/250, färglitografi, bladmått ca 49,5x68 cm

Tavelvagn 2

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3760538
3759288
3757040
1 700
3757038
1 600
3750009

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.