Slagbord 2 stolar Englesson

513892

ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, bord samt 2 stolar, grålackerat, bord med klaffar, höjd bord ca 76, 70-190x90 cm

Visst slitage, repor, ena grinden saknas

Möbler, Matbord, Design

Rum 8

Slagbord 2 stolar Englesson

Budhistorik (4 bud)

3758256
3745883
3745661
3745563

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.