Arkivskåp 1900-tal

513876

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, med jalusi, fanerat i ek, 10 lådor/fack, nyckel medföljer, höjd ca 132, 51 x 41 cm.

Bruksslitage, repor, 5 lådor/fack saknas

Möbler, Skåp, byråer, Diverse

Rum 10

Arkivskåp 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
3760631
3753444
750
3760630
750
3753444
700
3760629
650

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.