Bordslampa Belysningstema

513864

BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing, skaft i form av kolonn, vit glaskupa, höjd ca 47 cm

Bruksslitage, omarbetad och kompletterad

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 2

Bordslampa Belysningstema

Budhistorik (13 bud)
3786030
3783666
1 400
3786029
1 400
3783666
1 300
3783454

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.