Joseph-Félix Bouchor olja

513854

JOSEPH-FÉLIX BOUCHOR (Frankrike, 1853-1937): Kloster utanför Florens, signerad J.B. Bouchor, olja på duk, 65x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Joseph-Félix Bouchor olja

Budhistorik (17 bud)
3767134
6 000
3767133
5 800
3767132
5 600
3767131
5 400
3767127
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.