Bönematta Melas 1800-tal

513847

BÖNEMATTA, Melas, 1800-talets första hälft, 139x119 cm

Ställvis slitage, lagningar.

Mattor/Textilier

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bönematta Melas 1800-tal

Budhistorik (49 bud)
3760095
28 000
3760094
27 000
3760089
26 000
3760087
25 000
3760069
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 825 EUR, 3 354 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.