Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

513846

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad, dekor av intarsia, hjul, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 76, diameter 60 cm

Bruksslitage, lacksprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
3761092
750
3760997
700
3759222
650
3757760
600
3757368
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.