Dockmöbler Nolbyn

513844

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 dlr, 1900-talets första del, bestående av 3+3 stolar, soffa, skåp med tallrikshylla, dessutom medföljer omärkt hörnspis samt matta, vedkorg, diverse tillbehör

En stol saknar ett ben, smärre slitage

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Dockmöbler Nolbyn

Budhistorik (23 bud)
3767537
1 800
3752473
1 700
3752353
1 600
3750990
3750988
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.