Kandelabrar

513842

KANDELABRAR, 1 par, jugend,1900-talets början, troligen Danmark, mässing, för tre ljus vardera, höjd ca 43

SLitag eoch skador; en kandelaber något sned, en ljushållare med skador samt en ljusmanschett sned, bucklor

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 2

Kandelabrar

Budhistorik (4 bud)

3789598
450
3789498
3785853
3783175

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.