Marcus Stone

513840

MARCUS STONE (1840 -1921) tillskriven, "Kvällen innan Bartolomeinatten" (1572), skiss i olja på duk, ca 25 x 41 cm.

Några lagningar.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Marcus Stone

Budhistorik (12 bud)
3759480
3759095
3759094
3757911
700
3757749
650

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.