Dockmöbler Nolbyn

513839

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, bestående av 2 delat matbord med iläggskiva, 4+2 stolar, kakelugn, lyrbord, byrå, skänk, dessutom medföljer tavlor/fotoramar, spegel, telefon, 4 ljusstakar, radio

En stol saknar ben samt en ryggdel, kakelugnen saknar en lucka, smärre slitage

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Monter 27

Dockmöbler Nolbyn

Budhistorik (24 bud)
3767565
5 400
3765751
5 200
3767561
5 200
3765751
5 000
3767550
4 800

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.