Kandelabrar 1800-tal

513827

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscariansk stil, för 5 ljus vardera, bronserad zink, porslin, slipade prismor, höjd ca 41 cm

Bruksspår

Belysning, Bordslampor

Monter 6

Kandelabrar 1800-tal

Budhistorik (59 bud)
3760332
7 400
3760335
7 400
3760332
7 200
3760330
7 000
3760329
6 800

Slutpris SEK:
7 400
723 EUR, 846 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.