Yrjö Edelmann litografi

513824

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 89/150, litografi, ca 80x110 cm

Spricka i glaset.

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (2 bud)

3756269
3745985

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.