Dantestolar 1800-tal

513823

KARMSTOLAR, 1 par, s.k Dantestolar, 1800-talets slut, massiv mahogny med skuren dekor, skinnklädsel, höjd ca 74, sitthöjd ca 38 cm

Trasig klädsel, slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Dantestolar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3760624
3756859
3745787

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.