Golvlampa

513822

GOLVLAMPA med 2 böjbara armar, 1950/60-tal, mässing och trä, högsta höjd ca 175 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (16 bud)
3760943
3754572
3756833
3754572
950
3756831
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.