Klappstolar

513816

KLAPPSTOLAR, 2+2 st, 1900-tal, varav 2 st märkta Lutherma, Estonia, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre sprickor

Möbler, Stolar

Rum 5

Klappstolar

Budhistorik (19 bud)
3751939
3747924
3751938
1 900
3747924
1 700
3747397
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.