François Vernay oljemålning

513810

FRANÇOIS VERNAY (1821-1896): Stilleben, signerad F Vernay, olja på duk, a tergo med etikett från Galeri Venezia, Stockholm, ca 33x41 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 5

François Vernay oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3760460
3760456
1 300
3760410
3756912
950
3750853

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.