Holländsk skola olja på pannå bär signatur

513809

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Kustlandskap i månsken, signerad med initialer H. J. SCH och otydligt daterad, olja på pannå, 41x53,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
3760145
2 400
3757973
1 700
3756944
1 600
3756923
1 400
3756832
1 300

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.