Georg Von Rosen tillskriven oljemålning

513807

GEORG VON ROSEN (1843-1923), tillskriven: Stilleben med böcker och kruka, olja på duk, ca 65x54 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (2 bud)

3746213
950
3745695

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.