Orientmatta

513805

ORIENTMATTA, semiantik, Turkmenistan, sannolikt Tekke, ca 295x205 cm

Slitage, ställvis hårt, delvis blekt, skador/reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Baltzarsgatan 6, Malmö

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
3759707
3759314
750
3757586
700
3757481
650
3752874
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.