Napoleon grafiska blad

513796

GRAFISKA BLAD, 6 st, 1800-tal och 1900-tal, "Napoleon and the Pope at Fontainebleau" efter Sir David Wilkie, "1814" efter Meissonier, "Napoleon in Russia" efter Meissonier, "Bonaparte au conseil des cinq cents" efter Bouchot, "Bivouac de Napoleon" efter Adolph Rochn, "Bounaparte, Premier consul", efter ?, ca 30x19,5/ 20,5x15,5/ 16,5x24/ 17x14,5/ 17x19,5/ 17,5x12,5 cm

Smärre skador o fläckar

Fack 49

Napoleon grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

3759840
2018-01-17 07:47:07

2018-01-22 kl 10:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.