Napoleon gravyrer

513793

GRAVYRER, 3 st, 1800-tal, föreställande, "Vielle d´Austerlitz", "Gloire Nationale, "Le Gal Cambrone", Gloire Nationale, Grouchy", handkolorerade, ca 56x36 cm

Skador, veck

Fack 9

Napoleon gravyrer

Budhistorik (1 bud)

3757146
2018-01-15 21:50:33

2018-01-22 kl 19:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.